کلمه کلیدی اثرگذار در پیامک تبلیغاتی

پیامک

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

در بازاریابی پیامکی کلمه کلیدی یک عدد یا یک کلمه است که به مخاطبان این اجازه را می‌دهد با ارسال آن در لیست افراد در جهت دریافت پیامک تبلیغاتی از طرف فرستنده پیام قرار گیرند. در این روش شما با ارسال یک کلمه کلیدی که از طریق پیامک مجدد به فرستنده اصلی پیام ارسال می‌کنید، نشان می‌دهید که تمایل به دریافت پیامک های تبلیغاتی فرستنده در آینده هستید. این روش با رضایت کامل مشتری و مخاطب صورت می‌گیرد و این اطمینان برای شما وجود دارد که پیامک تبلیغاتی شما در آینده توسط آن‌ها خوانده می‌شود و هم‌چنین با این روش شما لیست جمع‌آوری‌شده‌ای از مشتریان و آمار تقریباً درستی از مصرف‌کنندگان خودخواهید داشت که می‌توانید پیشنهادهای ویژه خود را به آن‌ها در فاصله‌های زمانی مناسب ارسال کنید.

کلمه کلیدی اثرگذار در پیامک تبلیغاتی چیست؟

کلمه کلیدی در ارسال پیامک تبلیغاتی چیست؟ در پیامک تبلیغاتی برای ایجاد ارتباط بین خود و مشتری باید یک کلمه کلیدی ایجاد کنید. این کلمه کلیدی می‌تواند یک عبارت و یا یک عدد باشد به‌طور مثال چنانچه شما دارای فروشگاه لوازم‌خانگی می‌باشید و می‌خواهید محصولات و ظروف آشپزخانه را تبلیغ کنید برای این کار در پیامک تبلیغاتی انبوه ارسالی از مخاطبان خواستار این قضیه می‌شوید که با ارسال کلمه کلیدی( ظروف ) و ارسال آن به خط خصوصی شما دارای یک امتیاز خاصی مانند استفاده از یک کوپن خرید و یا تخفیف ویژه از شما می‌گردند با این عمل شما توانسته‌اید مخاطب خود را جذب نموده و یک بازاریابی پیامکی انجام دهید. زیرا با این روش، باعث شده‌اید مشتری خرید انجام دهد و هم در امر ارسال اخبار و پیشنهاداتی که در آینده برای آن‌ها خواهید داشت اطلاع‌رسانی کنید و هم‌چنین یک لیست از خریدارن داشته باشید و می‌توانید آماری از نیازهای آن جهت خرید در آینده با توجه به نیازهای آن انجام دهید.

جهت دریافت آخرین مقالات آموزشی، اخبار و جشنواره ها در خبرنامه ما عضو شوید.

نگاهی به این مطالب هم بیاندازید، شاید به دردتان بخورند:

ارسال پیامک از CRM
پیام کوتاه

کاربرد ارسال پیامک از CRM

در پنل پیامکی نرم افزار سی آر ام میتوانید برای گروه خاصی از مشتریان یا کارمندان سازمان خود به صورت دسته جمعی پیام کوتاه بفرستید.

افزونه whmcs

به اطلاع می رساند در راستای بروزرسانی افزونه‌ها، ماژول بروز شده و اختصاصی پیامک  whmcs  با قابلیت تایید شماره به همراه راهنما در قسمت خدمات

Do You Want To Boost Your Business?

drop us a line and keep in touch