15 سال تجربه حرفه‌ای

پنل پیامک رایگان

پیامک، ابزاری بسیار قدرتمند، برای برقراری ارتباط پایدار با مشتری است، شما میتوانید از این فرصت بینظیر استفاده کنید تا کسب و کارتان در کمترین زمان، بیشترین پیشرفت را داشته باشد. افزایش فروش و ماندگاری مشتری، به آسانی ارسال یک پیامک است.

برای ثبت نام رایگان پنل پیامک ، فرم زیر را تکمیل فرمایید، بلافاصله، نام کاربری و رمز عبور به گوشی همراه شما، ارسال میشود.

پنل پیامک رایگان

100 پیامک رایگان

خط تبلیغاتی

ارسال پیامک انبوه

ارسال از نقشه گوگل

ارسال هدفمند به منطقه

ارسال به مشاغل

پنل اس ام اس رایگان نیماد چیست؟

پنل اس ام اس، یک نرم افزار تحت وب است و به راحتی با استفاده از اینترنت میتوان از امکانات آن استفاده کرد. با ثبت نام در بخش بالا ، کسب و کارتان را به ابزاری هوشمند برای جذب و حفظ مشتری، متصل می کنید.

چرا پنل پیامک نیماد رایگان است

چرا پنل پیامک نیماد رایگان است؟

رونق کسب و کار شما برای نیماد پیامک، بسیار مهم است؛ به همین دلیل برای حمایت از کسب و کارتان، پنل پیامک پایه، با امکاناتی مانند قابلیت استفاده از خط اختصاصی و ده درصد شارژ بیشتر، رایگان ارائه شده است. اگر یک کسب و کار کوچک یا نوپا دارید، میتوانید پس از ثبت نام، از پنل پیامکی به صورت رایگان استفاده کنید و به تدریج، با رشد کسب و
کارتان پنل خود را ارتقا دهید. تفاوت پنل ها در امکانات و تعرفه ارسال پیامک است، به طور مثال، پنل کاربری ویژه، امکانات بیشتر و تعرفه کمتری دارد.

اولویت تیم مشاوره نیماد پیامک، پاسخگویی به سواالت شماست. همین لحظه با ما تماس بگیرید

سوالات متداول

پنل پیامک رایگان، دائمی بوده و تاریخ انقضا ندارد.
بله هر زمان که بخواهید، می توانید پنل خود را ارتقا دهید و از امکانات دیگر پنل‌ها بهره‌مند شوید.
بله با امکان استفاده از خط اختصاصی که در سامانه ارسال پیامک رایگان وجود دارد، می‌توان ارتباطی دو طرفه با کاربر ایجاد کرد.
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید
آخـرین خبـرها و اطلاعیه‌ها
خبــر نـامه

با عضویت در خبرنامه، علاوه بر دریافت مطالب آموزشی، از تخفیف‌ها و جشنواره‌ها مطلع می‌شوید.