15 سال تجربه حرفه‌ای

پنل پیامک رایگان

پیامک، ابزاری بسیار قدرتمند، برای برقراری ارتباط پایدار با مشتری است، شما میتوانید از این فرصت بینظیر استفاده کنید تا کسب و کارتان در کمترین زمان، بیشترین پیشرفت را داشته باشد. افزایش فروش و ماندگاری مشتری، به آسانی ارسال یک پیامک است.

 
 

 

 

برای ثبت نام رایگان پنل پیامک ، فرم زیر را تکمیل فرمایید، بلافاصله، نام کاربری و رمز عبور به گوشی همراه شما، ارسال میشود.

10 درصد شارژ مازاد

خط اختصاصی

خط تبلیغاتی

ارسال پیامک انبوه

ارسال از نقشه گوگل

ارسال هدفمند به منطقه

ارسال به مشاغل

پنل اس ام اس رایگان نیماد چیست؟

پنل اس ام اس، یک نرم افزار تحت وب است و به راحتی با استفاده از اینترنت میتوان از امکانات آن استفاده کرد. با ثبت نام در بخش باال ، کسب و کارتان را به ابزاری هوشمند برای جذب و حفظ مشتری، متصل می کنید.

چرا پنل پیامک نیماد رایگان است؟

رونق کسب و کار شما برای نیماد پیامک، بسیار مهم است؛ به همین دلیل برای حمایت از کسب و کارتان، پنل پیامک پایه، با امکاناتی مانند قابلیت استفاده از خط اختصاصی و ده درصد شارژ بیشتر، رایگان ارائه شده است. اگر یک کسب و کار کوچک یا نوپا دارید، میتوانید پس از ثبت نام، از پنل پیامکی به صورت رایگان استفاده کنید و به تدریج، با رشد کسب و
کارتان پنل خود را ارتقا دهید. تفاوت پنل ها در امکانات و تعرفه ارسال پیامک است، به طور مثال، پنل کاربری ویژه، امکانات بیشتر و تعرفه کمتری دارد.

اولویت تیم مشاوره نیماد پیامک، پاسخگویی به سواالت شماست. همین لحظه با ما تماس بگیرید

سوالات متداول

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید
آخـرین خبـرها و اطلاعیه‌ها
خبــر نـامه

با عضویت در خبرنامه، علاوه بر دریافت مطالب آموزشی، از تخفیف‌ها و جشنواره‌ها مطلع می‌شوید.