دستگاه ثبت و ذخیره شماره مشتری

حتما می‌دانید که یکی از راه‌های عالی برای جذب و ارتباط با مشتری ارسال پیامک است. هر کسب و کار مخاطبانی دارد که لازم است تا با کسب اجازه و به سادگی شماره‌ همراه آ‌نها را ذخیره کند. دستگاه ثبت شماره‌ مشتری این امر را برای شما راحت کرده است.

دستگاه ذخیره شماره موبایل

دستگاه ثبت شماره تماس مشتری چیست ؟

ثابت شده است که هزینه جذب یک مشتری، 6 برابر حفظ مشتریان سابق است؛ جدای از آن که زحمت و زمان بیشتری هم می‌طلبد. ارسال پیامک با پنل اس ام اس، نرخ قابل توجهی از مشتریانتان را حفظ و به خرید و تعامل مجدد ترغیب می‌کند.
این دستگاه بسیار به کارتخوان شبیه است، نیازی به اتصال به کامپیوتر ندارد، تنها با اتصال به برق و از طریق وای فای، به صورت آنی تلفن همراه مشتریانتان را در دفترچه تلفن پنل ذخیره می‌کند. همچنین می‌توان پیام خوش‌آمدگویی برای آن تعریف کرد تا به محض ثبت شماره، به صورت خودکار ارسال شود.
کارت فیزیکی ویزیت را فراموش کنید، مشتریانتان از این طریق دیگر شما را گم نخواهند کرد.

ویژگی و امکانات دستگاه

ثبت شماره موبایل مشتری
چه کسانی می‌توانند این دستگاه را سفارش دهند؟

محدودیتی در این زمینه وجود ندارد. اگر از مشتریان نیماد پیامک هم نباشید، با ثبت درخواست، می‌توانید این دستگاه را خریداری نمایید. ما برای شما راهکارهای اثربخشی در ارتباط با مشتریان و مخاطبین داریم. آنچه مهم است، نحوه به کارگیری این دستگاه است. مشاورین ما در گروه فناوری نیماد، حوزه ارتباط با مشتری، با تجربه چند ساله، در کنار شما هستند و به شما در زمینه ایده‌ها و روش‌های استفاده و به کارگیری این دستگاه مشاوره خواهند داد.

تجربه برخی مشتریان

با استفاده از دستگاه ثبت شماره به همراه پنل پیامکی، فروشتان را چندین برابر کنید!

توجه کنید :

1. هر پنل تنها به یک دستگاه متصل می‌شود
2. این دستگاه در حال حاضر به صورت پیش فروش است و حداقل زمان لازم برای تحویل سفارش آن 30 روز کاری می‌باشد.
3. نمایندگان می‌توانند بر اساس حداقل تعداد، به صورت 10 تایی و یا به صورت 100 تایی برند اختصاصی این دستگاه را سفارش دهند.

4.نمایندگان بر اساس حداقل تعداد، به صورت ۱۰ تایی و یا به صورت ۱۰۰ تایی ریبرند، قادر به سفارش دستگاه ذخیره ساز شماره مشتریان هستند.

دستگاه ثبت و ذخیره شماره مشتری

مزایای استفاده از دستگاه ثبت شماره مشتری

افزایش فروش با اندک هزینه به واسطه حفظ مشتریان، افزایش ارتباط و تعامل با مشتریان

حفظ سرمایه هر کسب و کار

مشتریان، بزرگ‌ترین سرمایه هر کسب و کار هستند و نیاز مهم هر کسب و کاری ایجاد ارتباط قوی با مشتریان و حفظ جایگاه خود در ذهن‌ها می‌باشد. با ثبت شماره مشتریان و استفاده از این دستگاه می‌توانید مشتریان را به مراجعه دوباره ترغیب کنید.

جلب اعتماد مشتریان

استفاده از این دستگاه تداعی کننده کارتخوان در ذهن مشتریان است و منجر می‌شود مشتری با آسودگی خاطر بیشتری شماره خود را وارد کند. همچنین صاحبان کسب وکار مطمئن می‌شوند که حریم خصوصی مشتری حفظ شده و کارکنان فروشگاه، به شماره‌ها دسترسی نخواهند داشت

راحتی با کارت ویزیت الکترونیک!

دیگر نیازی به کارت ویزیت فیزیکی نخواهید داشت و مطمئن خواهید بود که مشتریانتان شما را گم نمی‌کنند چرا که اطلاعات تماس و آدرس مجموعه شما برای آنها پیامک شده است.

اطلاع رسانی تخفیفات

با ارسال پیامک به هنگام تخفیفات و کمپین‌های شما، مشتریانتان را هیجان‌زده می‌کنید و فروش بیشتر و نرخ بازگشت سرمایه سریع‌تری خواهید داشت.

هرکجا که باشید، مشتری با خبر است!

می‌توانید به هنگام تغییر موقعیت مکانی و یا راه اندازی شعبه‌های جدید، مشتریانتان را با ارسال پیامک با خبر کنید.

امکان ارسال لوکیشن کسب‌وکار شما در تلفن همراه مشتری!

کسب‌وکارها با ارسال آدرس به روی تلفن همراه مشتریان می‌توانند به راحتی آن ها را از تغییر آدرس، جابه‌جایی و شعبه‌های جدیدها مطلع کنند.

فرم سفارش دستگاه ثبت شماره

برای اطلاع از نحوه سفارش به صورت تکی، فرم مربوطه را پر کنید.

"*" indicates required fields

سوالات متداول

ممکن است سوالاتی داشته باشید، در این جا به برخی از آن ها پاسخ داده شده است

دستگاه ذخیره شماره نیماد اس ام اس دارای یک سال خدمات پس از فروش خواهد بود و کاربران می‌توانند به صورت ۲۴ ساعته از پشتیبانی پنل پیامک برخوردار شوند.

خیر، شماره مشتریان در پنل اس ام اس شما که به دستگاه متصل است ذخیره می‌شود و در صورت فطع شدن اینترنت در دستگاه ذخیره شده و به محض اتصال مجدد تمامی شماره ها به پنل اس ام س شما منتقل خواهد شد.

بله، زمانی که مخاطبان شما با اجازه و رضایت، شماره خود را در دستگاه ذخیره می‌کنند امکان ارسال پیامک و عبور از لیست سیاه وجود خواهد داشت.

خیر، اما در صورت درخواست امکان ارائه آداپتور و کابل USB برای این دستگاه وجود دارد.

بله، شما می‌توانید دستگاه را به صورت تکی و همچنین در تعداد بالا سفارش دهید.

شما می‌توانید به سادگی و با کلیک به روی لینک (لینک صفحه خرید) اقدام به اخذ نمایندگی کنید.

اکنون در دفتر مشتاقانه گوش به زنگ تماس شما هستیم  

اکنون در دفتر مشتاقانه گوش به زنگ تماس شما هستیم  

شماره تماس

درخواست مشاوره رایگان

همین الان اطلاعات تماس خود را وارد نمایید.
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید
آخـرین خبـرها و اطلاعیه‌ها
خبــر نـامه

با عضویت در خبرنامه، علاوه بر دریافت مطالب آموزشی، از تخفیف‌ها و جشنواره‌ها مطلع می‌شوید.