بانک داری و استفاده از پنل اس ام اس

خانه » وبلاگ » پیام کوتاه » بانک داری و استفاده از پنل اس ام اس
استفاده از پنل اس ام اس در بانک داری

فهرست مطالب این محتوا

یکی از تئوری‌های جدید که باعث جلب‌توجه محققان مختلفی قرارگرفته است بحثی در مورداستفاده از تکنولوژی جهت افراد مختلف است که توسط دیویس ارائه‌شده است.” او اعتقاد دارد که :

دو عامل اصلی 1- کاربردی بودن 2- سهولت کاربری سیستم‌ها، تأثیر بسیار بسزایی در شکل‌گیری تصمیم مشتری و درنهایت استفاده عملی از سیستم توسط مشتری دارد.”
موبایل یکی از دستاوردهای جدیدی است که در بخش بانکداری بسیار حائز اهمیت است استفاده از موبایل مزایای زیادی هم برای بانک‌ها و هم‌چنین جهت مشتریان فراهم کرده است. استفاده از پنل اس ام اس در بانکداری کاربردهای مختلفی را می‌تواند شامل شود با استفاده از این فناوری در بانک داری می‌توان امکانات و فعالیت‌های ارتباطی گسترده‌تری را ایجاد نمود هم‌چنین در بازار و فضا رقابتی باقی ماند، در مقدار زمان و هزینه نیز به‌وسیله استفاده از این سیستم صرفه‌جویی کرد. امکان دسترسی آسان‌تر به مشتریان، سرعت‌بالای ارائه خدمات به این روش از جمله مزایای دیگری است که لزوم استفاده از پنل اس ام اس در بانک‌ها را ضروری ساخته است. استفاده فراگیر مردم از تلفن همراه و تأثیر زیاد پیامک بر روی آن‌ها می‌تواند در ترغیب مدیران بانکی به بهره‌گیری از این روش در اولویت‌های کاری عنوان کرد. یکی از این روش‌ها اعلام مانده‌حساب‌ها؛ واریز سود حساب‌ها و یا سررسید اقساط به‌وسیله ارسال پیامک از طریق پنل اس ام اس به مشتریان می‌باشد که باعث جلب نظر افراد مختلف و استفاده از این روش به شکل معمول شده است.

استفاده از پنل اس ام اس در ارسال پیام‌های شخصی و محرمانه

با توجه به این‌که خطوط موبایل در دسترس همه افراد وجود دارد و به‌صورت یک وسیله شخصی می‌باشد می‌توان بسیاری از بخش‌های صورت‌حساب‌های محرمانه و گردش‌های مالی را با استفاده ازپیامک از طریق پنل اس ام اس به مشتریان انتقال داد درواقع استفاده از پنل اس ام اس در بانکداری جز نیازهای ضروری است که باعث جلب اطمینان و توجه مشتریان به استفاده از خدمات ارائه‌شده از طریق آن می‌گردد. سادگی، سرعت و کارایی بالا استفاده از پنل اس ام اس سبب بهره‌گیری همه بانک‌های دولتی و خصوصی از این روش شده است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

جهت دریافت آخرین مقالات آموزشی، اخبار و جشنواره ها در خبرنامه ما عضو شوید.

نگاهی به این مطالب هم بیاندازید، شاید به دردتان بخورند:

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید
آخـرین خبـرها و اطلاعیه‌ها
خبــر نـامه

با عضویت در خبرنامه، علاوه بر دریافت مطالب آموزشی، از تخفیف‌ها و جشنواره‌ها مطلع می‌شوید.