بانک داری و استفاده از پنل اس ام اس

استفاده از پنل اس ام اس در بانک داری

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

یکی از تئوری‌های جدید که باعث جلب‌توجه محققان مختلفی قرارگرفته است بحثی در مورداستفاده از تکنولوژی جهت افراد مختلف است که توسط دیویس ارائه‌شده است.” او اعتقاد دارد که :

دو عامل اصلی ۱- کاربردی بودن ۲- سهولت کاربری سیستم‌ها، تأثیر بسیار بسزایی در شکل‌گیری تصمیم مشتری و درنهایت استفاده عملی از سیستم توسط مشتری دارد.”
موبایل یکی از دستاوردهای جدیدی است که در بخش بانکداری بسیار حائز اهمیت است استفاده از موبایل مزایای زیادی هم برای بانک‌ها و هم‌چنین جهت مشتریان فراهم کرده است. استفاده از پنل اس ام اس در بانکداری کاربردهای مختلفی را می‌تواند شامل شود با استفاده از این فناوری در بانک داری می‌توان امکانات و فعالیت‌های ارتباطی گسترده‌تری را ایجاد نمود هم‌چنین در بازار و فضا رقابتی باقی ماند، در مقدار زمان و هزینه نیز به‌وسیله استفاده از این سیستم صرفه‌جویی کرد. امکان دسترسی آسان‌تر به مشتریان، سرعت‌بالای ارائه خدمات به این روش از جمله مزایای دیگری است که لزوم استفاده از پنل اس ام اس در بانک‌ها را ضروری ساخته است. استفاده فراگیر مردم از تلفن همراه و تأثیر زیاد پیامک بر روی آن‌ها می‌تواند در ترغیب مدیران بانکی به بهره‌گیری از این روش در اولویت‌های کاری عنوان کرد. یکی از این روش‌ها اعلام مانده‌حساب‌ها؛ واریز سود حساب‌ها و یا سررسید اقساط به‌وسیله ارسال پیامک از طریق پنل اس ام اس به مشتریان می‌باشد که باعث جلب نظر افراد مختلف و استفاده از این روش به شکل معمول شده است.

استفاده از پنل اس ام اس در ارسال پیام‌های شخصی و محرمانه

با توجه به این‌که خطوط موبایل در دسترس همه افراد وجود دارد و به‌صورت یک وسیله شخصی می‌باشد می‌توان بسیاری از بخش‌های صورت‌حساب‌های محرمانه و گردش‌های مالی را با استفاده ازپیامک از طریق پنل اس ام اس به مشتریان انتقال داد درواقع استفاده از پنل اس ام اس در بانکداری جز نیازهای ضروری است که باعث جلب اطمینان و توجه مشتریان به استفاده از خدمات ارائه‌شده از طریق آن می‌گردد. سادگی، سرعت و کارایی بالا استفاده از پنل اس ام اس سبب بهره‌گیری همه بانک‌های دولتی و خصوصی از این روش شده است.

جهت دریافت آخرین مقالات آموزشی، اخبار و جشنواره ها در خبرنامه ما عضو شوید.

نگاهی به این مطالب هم بیاندازید، شاید به دردتان بخورند:

ارسال پیامک از CRM
پیام کوتاه

کاربرد ارسال پیامک از CRM

در پنل پیامکی نرم افزار سی آر ام میتوانید برای گروه خاصی از مشتریان یا کارمندان سازمان خود به صورت دسته جمعی پیام کوتاه بفرستید.

افزونه whmcs

به اطلاع می رساند در راستای بروزرسانی افزونه‌ها، ماژول بروز شده و اختصاصی پیامک  whmcs  با قابلیت تایید شماره به همراه راهنما در قسمت خدمات

Do You Want To Boost Your Business?

drop us a line and keep in touch