درباره نیماد پیامک

بیش از 14 سال از اولین سرویس ارسال پیامکی که راه‌اندازی کردیم می‌گذرد. یک سرویس ساده که فقط ارسال پیامک تکی و گروهی انجام می داد و هنوز خبری از امکانات گسترده امروزی نبود. شناخت و اعتماد کافی نیز در سطح جامعه نسبت به این ابزار وجود نداشت.
گذشت و گذشت و پیامک به اوج قدرتش رسید تا جایی که شبکه‌های اجتماعی و کیفیت اینترنت موبایل‌ها به حد قابل قبولی رسید؛ خیلی‌ها گفتند پیامک رفتنی است؛ اما امروزه شاهدیم، این ابزار، به جزء لاینفک اغلب سرویس‌ها مبدل شده و همانند سرویس ماندگار ایمیل، به ارزشمندی بالاتری رسیده است.

خدمات ما

سرویس پیامک

پنل هوشمند و کامل پیامک و پیام صوتی با بیش از 60 امکان متعدد با پشتیبانی 24 ساعته

وب سرویس

وب سرویس و آزمایشگاه پلاگین و افزونه‌های پیامکی به روز و کامل با پشتیبانی و آپدیت مداوم

ارسال انبوه

ارسال کشوری پیامک تبلیغاتی، با تعرفه عالی با تضمین ارسال دقیق و ارائه گزارش دلیوری

اصول اقتصادی و اجتماعی

• سودآوری برای انجام مسئولیت های فوق الذکر و تداوم تجارت ضروری بوده و وسیله ای برای تعیین میزان کارایی و ارزشی که مشتریان برای خدمات نیماد پیامک قائل هستند می باشد.
• نیماد پیامک در شرایط مختلف اجتماعی، سیاسی و اقتصادی تلاش می کند فعالیت های خود را به نحو احسن و به کارآمد ترین وجه در خدمت منافع جامعه به کار گیرد.
• نیماد پیامک برای اصول صداقت، درستی، امانتداری و انصاف در تمامی جنبه های تجاری خود پافشاری می کند و در روابط خود با شرکاء تجاری انتظاری متقابل دارد.
• نیماد پیامک هیچگونه ارتباطی با احزاب و سازمانهای سیاسی یا نمایندگان آنها نداشته و در سیاست های حزبی نیز مشارکت نخواهد داشت.

1 +
سال سابقه
1 +
امکان ویژه
1
پشتیبانی تمام وقت
1 %
رضایت کاربران

برخی مشتریان

مشــتری‌، ارزشمنــدتـرین دارایـی هر کسـب و کـاری است.