مزایا و کاربردهای پیامک برای رستوران ها

خانه » وبلاگ » پیام کوتاه » مزایا و کاربردهای پیامک برای رستوران ها
پنل اس ام اس برای رستوران ها

فهرست مطالب این محتوا

شاید راه‌اندازی یک رستوران کار راحتی به نظر برسد، اما اداره کردن یک رستوران خوب، مطمئناً کاری بسیار دشوار است. ممکن است که تجارت رستوران شما رونق بسیاری داشته باشد و همواره خیل مشتریان به سمت رستوران شما سرازیر باشد. اما خیلی مواقع پیش‌آمده است که آن‌گونه که انتظار داشتید کسب‌وکار شما پیش نرفته است و حتی روزهایی را بدون مشتری سپری کرده‌اید. یک روز تعطیل را در نظر بگیرید. آیا آن‌گونه که می‌خواهید مشتریان به رستوران شما رفت‌وآمد ندارند؟ آیا صندلی‌ها و میزهای شما خالی است؟ این مواقع فرصت مناسبی است که از سامانه ارسال اس ام اس برای جذب مشتریان بیشتر استفاده کنید. شما با استفاده از پیامک می‌توانید به مشتریان خود پیشنهادهای وسوسه‌برانگیزی بدهید یا به آن‌ها تخفیف ارائه کنید. این‌گونه پیامک‌ها مطمئناً مشتریان بسیاری را به سمت میزهای رستوران شما سرازیر می‌کند. در این مقاله سعی می‌کنیم که کاربردها و مزایای استفاده از پیامک را برای شما بررسی کنیم و راهکارهایی را برای استفاده از این سیستم بازاریابی پرقدرت برای عملکرد بهتر رستورانتان، به شما ارائه دهیم..

کاربردهای بازاریابی پیامکی برای رستوران‌ها

تبلیغ رستوران

تنها کافیست که با استفاده از بانک شماره‌ای که در اختیار شما قرارمی گیرد ، در محدوده‌ی فعالیت خود اس ام اس تبلیغاتی ارسال نمایید و از آن‌ها بخواهید که به عضویت خبرنامه پیامکی شما دربیایند.از این طریق می‌توانید رستوران خود را به افراد ساکن در نزدیکی محل خود، معرفی کنید . سعی کنید ارسال این‌گونه پیامک‌ها را به‌صورت مکرر در بازه زمانی کوتاه انجام ندهید زیرا ارسال بسیار این‌گونه پیامک‌های تبلیغاتی باعث ایجاد مزاحمت برای مخاطبان می‌شود.

کوپن تخفیف

یکی از روش‌های جذب مشتری بیشتر ارائه کوپن تخفیف به آنهاست. با ارسال یک پیامک حاوی کوپن تخفیف ريال می‌توانید مشتریان خود را ترغیب کنید که بازهم به رستوران شما برگردند، حتی می‌توانید آن‌ها را ترغیب کنید که دوستان خود را نیز همراه خود بیاورند.

تخفیف مدت‌دار

با ارسال این‌گونه پیامک‌ها می‌توانید مشتریان بیشتری را در ساعات خلوت به رستوران خود بکشانید. شما می‌توانید تخفیف‌هایی را در ساعات مختلف روز به مشتریان ارائه کنید تا دوباره کسب‌وکارتان به جریان بیافتد. بهتر است که این‌گونه پیامک‌ها را با ساعات خلوت خود هماهنگ کنید تا در طول روز به‌طور مداوم مشتری داشته باشید.

رویدادها

آیا شعبه جدیدی را راه‌اندازی کرده‌اید؟ آیا غذاهای مخصوصی را به منوی خود اضافه کرده‌اید؟ آیا می‌خواهید به مناسبت خاصی مراسم ویژه‌ای را در رستوران خود برگزار کنید؟ با ارسال یک پیامک می‌توانید مشتریانتان را از اخبار و رویدادهای رستوران خود باخبر سازید. مطمئن باشید که پیامک بهترین و مناسب‌ترین ابزار برای اطلاع‌رسانی به مشتریان خواهد بود.

مسابقه پیامکی

مطمئن باشید که همه مشتریان شما دوست دارند که در یک مسابقه شرکت کنند و جایزه‌ی ویژه‌ای را برنده شوند. با برگزاری یک مسابقه پیامکی می‌توانید مشتریان بیشتری را به رستوران خود بکشانید و فهرست مشترکان خود را افزایش دهید..

نظرسنجی

با برگزاری یک نظرسنجی پیامکی مشتریان را با کسب‌وکار خود درگیر کنید. یکی از مزایای برگزاری نظرسنجی پیامکی استفاده از نظرات و پیشنهادات مشتریان جهت بهبود وضعیت رستوران می‌باشد. شما می‌توانید با استفاده از نظرات مشتریانتان آمار دقیقی را از وضعیت رستوران خود به دست آورید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

جهت دریافت آخرین مقالات آموزشی، اخبار و جشنواره ها در خبرنامه ما عضو شوید.

نگاهی به این مطالب هم بیاندازید، شاید به دردتان بخورند:

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید
آخـرین خبـرها و اطلاعیه‌ها
خبــر نـامه

با عضویت در خبرنامه، علاوه بر دریافت مطالب آموزشی، از تخفیف‌ها و جشنواره‌ها مطلع می‌شوید.