کاربرد ارسال پیامک از CRM

خانه » وبلاگ » پیام کوتاه » کاربرد ارسال پیامک از CRM
ارسال پیامک از CRM

فهرست مطالب این محتوا

در پنل پیامکی نرم افزار سی آر ام میتوانید برای گروه خاصی از مشتریان یا کارمندان سازمان خود به صورت دسته جمعی پیام کوتاه بفرستید. امکان ارسال پیام در تاریخ و زمان خاص نیز وجود دارد. شما می توانید چندین شماره پیامک را از طریق یک پنل مدیریت کنید. گزارش ارسال پیامکها نیز به صورت خودکار در پرونده مشتریان ثبت می شود.

نرم افزار سی آر ام نیماد با امکان اتصال به بیش از 30 پنل پیامکی و قابلیت ارتباط با انواع وب سرویس‌ها ارسال پیامک، سیستم قدرتمندی را در اختیار شما قرار می دهد.

تلفیق بخش پیامکی سیستم با ابزار های دیگر مانند موتور زمانبندی و سیستم گردش کار و سیستم ارتباط با بانک اطلاعاتی و … امکانات فراوانی را برای کاربران نرم افزار سی آر ام فراهم آورده هست.

کاربران سیستم می توانند با طراحی جواب اتوماتیک به مشتریان و مخاطبین خود این امکان را بدهند که با ارسال کدی اطلاعات خاصی را دریافت نمایند.

نرم افزار سی آر ام نهایت دقت و هوشمندی را در استفاده از سامانه به کار برده است. شما میتوانید هم در ارسال پیامک به صورت انبوه روی بازارهای هدف از پیش تعیین شده این سامانه استفاده نمایید و هم در ارسال پیامک به صورت خاص برای هر مشتری، متناسب با تنظیمات انجام شده در نرم افزار CRM

 برای روشن تر شدن بحث به چند مورد از این ارسال های هوشمند پیامک اشاره میکنیم.

کاربرد های ارسال پیامک از CRM

1- تشکر : بعد از اولین تماس با مشتری به عنوان پیام تشکر به صورت اتوماتیک برای او ارسال خواهد شد(متن این پیام برای یک بار توسط شما تعریف میشود). یا مثالی دیگر، ارسال پیام تشکر بابت بازدید از غرفه نمایشگاهی شما است که در این حالت اطلاعات هر بازدیدکننده از محل غرفه ی نمایشگاهی، در سیستم ثبت شده و پیام تشکر به صورت اتوماتیک برای هرکدام از بازدیدکننده ها در همان لحظه ارسال خواهد شد.

2- ارسال پیامک یادآوری : برای یادآوری پرداخت فاکتور یا اقساط مشتریان در زمان مشخص می‌توان پیامک‌ های زمانبندی شده از طریق CRM ارسال کرد.

3- ارسال پیامک های تبریک تولد یا ازدواج و یا سالگرد تاسیس شرکت : می تواند از این فرآیند در نرم افزار CRM استفاده نماید.

4- ارسال پیامک مشخصات : موارد انبار در زمان خروج کالا از انبار به همراه مشخصات راننده حمل کننده کالا نیز میتواند از طریق نرم افزار CRM انجام شود.

5- دعوت مشتریان : مشتریان احتمالی و قطعی خود را به نمایشگاه و… دعوت نمایید.

6-معرفی محصولات : از طریق پیامک محصولات و خدمات خود را به مشتریانتان معرفی نمایید.

7- تعیین شرط برای ارسال پیامک : می‌توانید یک یا چند شرط در نرم افزار تعریف کنید که در صورتی که برآورده شدند، برای مشتری پیامک ارسال شود.

8- اطلاع رسانی : با انجام تنظیمات لازم و ساخت لیست دسته ای از مشتریان، به آنها اطلاع رسانی کنید.

9- تبریک مناسبت ها : در مناسبت های متفاوت مانند: عید و … پیامک هایی که قابلیت تنظیم متن را دارد، به مشتریان خود ارسال نمایید.

10- یادآوری : برگزاری تماس ها و جلسات مهم را از طریق پیامک به کارکنان خود یادآوری نمایید.

اگر برای فعالسازی پیامک در سی آر ام به راهنما نیاز دارید، اینجا کلیک کنید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

جهت دریافت آخرین مقالات آموزشی، اخبار و جشنواره ها در خبرنامه ما عضو شوید.

نگاهی به این مطالب هم بیاندازید، شاید به دردتان بخورند:

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید
آخـرین خبـرها و اطلاعیه‌ها
خبــر نـامه

با عضویت در خبرنامه، علاوه بر دریافت مطالب آموزشی، از تخفیف‌ها و جشنواره‌ها مطلع می‌شوید.