تلفن ثابت ابری

- خرید تلفن ثابت ابری، سانترال مجازی و تلفن گویا، تلفن ثابت اینترنتی

نیماد پیامک قابلیت ارائه خطوط تلفن ثابت با پیش شماره تهران، مشهد، اصفهان، تبریز و… را فراهم کرده است. با استفاده از خط تلفن ثابت دایورتی هر کجای کشور عزیزمان که حضور داشته باشید می توانید به راحتی در قالب یک شرکت معتبر با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید و این خطوط تلفن ثابت نیازی به سیمکشی ندارند.

قیمت خط تلفن ثابت مجازی در جشنواره: 200 هزار تومان
(100 هزار تومان شارژ هدیه به مدت محدود)

تلفن ثابت ابری (CLOUD)

سرویس تلفن ثابت ابری سازمانی با برقرای تماس بر بستر CLOUD امکان استفاده از تلفن ثابت مجازی با هزینه کمتر و امکانات تخصصی تلفن ویپ با سانترال مجازی و تلفن گویا را در اختیار شما قرار می دهد. با خرید شماره ثابت مجازی که مالکیت دائمی خط تلفن ثابت به نام شما می‌شود، دیگر دغدغه تغییر شماره تلفن ثابت برای تغییر دفترکار وجود ندارد و مهم تر از آن نیاز به تجهیزات و سخت افزار جانبی، سیم کشی، ip phone  و… نیست. برخلاف سایر شرکت ها که شماره تلفن ثابت مجازی فقط قابلیت تماس ورودی دارد در سرویس تلفن ثابت ابری نیماد، امکان برقراری تماس ورودی و تماس خروجی به صورت همزمان وجود دارد.

تلفن گویا ویپ، ضبط مکالمات، صف تماس، فکس اینترنتی و… به تنهایی می تواند نقش به سزایی در بهبود روند ارتباط با مشتریان داشته باشد.

- خرید تلفن ثابت ابری، سانترال مجازی و تلفن گویا، تلفن ثابت اینترنتی
- خرید تلفن ثابت ابری، سانترال مجازی و تلفن گویا، تلفن ثابت اینترنتی

خرید تلفن ثابت مجازی با پیش شماره استان دلخواه

به کمک تلفن گویا مجازی و سانترال مجازی با امکاناتی فراتر از تلفن ثابت و هزینه ای بسیار کمتر از تلفن ویپ مخابراتی، تمام نیاز شما برای برقراری ارتباط با مشتریان برطرف خواهد شد.
در تلفن ثابت ابری پیشرفته قابلیت ضبط مکالمات، راه اندازی صف تماس مشتریان، فکس اینترنتی، گزارشات دقیق مکالمات، قابلیت برقراری تماس همزمان ورودی و خروجی وجود دارد. با خط تلفن ابری با پیش شماره های 021،051،031،041 و سایر پیش شماره های سراسر کشور می توانید بدون اینترنت تماس خروجی داشته باشید.

چرا تلفن ثابت مجازی نیماد؟

بدون نیاز به اجاره واحد تجاری و خرید خط تلفن ثابت، کسب و کار خود را شروع کنید و در میان رقبا حرفه‌ای گام بردارید.

  • مالکیت دائمی خط تلفن ثابت مجازی با پیش شماره 9101 و 9130
  • تعرفه مکالمه مخابراتی (تعرفه سازمان تنظیم مقررات)
  • برقراری تماس خروجی بدون نیاز به اینترنت

قیمت : 200 هزار تومان (100 هزار تومان شارژ هدیه به مدت محدود)

- خرید تلفن ثابت ابری، سانترال مجازی و تلفن گویا، تلفن ثابت اینترنتی

آماده توسعه کسب و کارتان هستید؟

همین امروز با خرید خط تلفن ثابت در مسیر کسب و کار حرفه‌ای گام بردارید، داشتن شماره ثابت به کسب و کار شما اعتبار می دهد و مشتریان به شما اعتماد می کنند و فروش شما افزایش خواهد یافت. پیش شماره های تلفن 9101 و 9130 با پیش شماره استان دلخواه شما می باشد که بدون نیاز به سیمکشی می توانید از این خط تلفن ثابت اینترنتی استفاده نمایید.

سؤالات متداول

هیچ داده ای یافت نشد

درخواست مشاوره رایگان

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید
آخـرین خبـرها و اطلاعیه‌ها
خبــر نـامه

با عضویت در خبرنامه، علاوه بر دریافت مطالب آموزشی، از تخفیف‌ها و جشنواره‌ها مطلع می‌شوید.